Andělsky krásné a po čertech chytré finalistky zavítaly do Zlína!

prazske semifinalistkyFinálová desítka dívek MISS ACADEMIA ČR 2011 absolvovala v sobotu 29. ledna 2011 první společné soustředění.
Během brzkého rána se dívky ze všech koutů republiky sjely do Zlína, kde na ně netrpělivě čekali organizátoři soutěţe o nej vysokoškolačku, studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.
Finalistky byly nejprve slavnostně přivítány a seznámeny s programem celého soustředění. V zápětí na ně jiţ čekaly budoucí módní návrhářky z Ateliéru designu oděvu, které dívkám vzaly míry a následně jim zhotoví unikátní večerní róby. V těchto modelech se finalistky předvedou na slavnostním galavečeru 29. března 2011, který proběhne v Kongresovém centru Zlín.
brnenske semifinalistkyDalším bodem na programu bylo focení profilových fotografií a natáčení medailonků finalistek, jeţ budou nosným pilířem pro připravenou soutěţ s názvem MISS ACADEMIA ČR 2011 ONLINE. Ta odstartuje během prvního únorového týdne na webových stránkách www.missacademia.cz. „Do hlasování o nej vysokoškolačku se můţe zapojit široká veřejnost. Všechny důleţité informace budou přístupné na jiţ zmíněné internetové adrese," uvedl manaţer projektu Marek Klos.
Sobotní den byl pro desítku finalistek příleţitostí jak projevit své půvaby, charisma i inteligenci. Dívky měly šanci se mezi sebou lépe poznat a také se seznámit s realizačním týmem soutěţe. K dokonalé vizáţi jim dopomohl tým zkušených odborníků, kteří se postarali o účesy i make-up. ,,Bylo to bezvadné. Těšila jsem se sem, protoţe uţ jsem několik podobných soustředění zaţila. Pokaţdé je to krásná zkušenost. Celý tým byl profesionální, kadeřnice i vizáţistky byly ochotné a milé. Uţ se nemohu dočkat krásných šatů, které nám budou ušity," s nadšením vyprávěla jedna z finalistek. Kromě tvrdé práce si všichni zúčastnění odnášejí i mnoho zkušeností, záţitků a nových přátel.

Více informací na www.missacademia.cz a www.facebook.com/missacademia.

Zdroj: TZ Miss Academia

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
30
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
11
12
 
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
17
18
19
 
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
24
25
26
 
 
 
 
 
 
 
27
28
29
30
31
1
2