Andromedia.cz – první český portál pro rozvoj profesionální úrovně dalšího vzdělávání

Chcete se dovědět něco z oboru, v němž pracujete? Chcete si přečíst si zajímavý článek či celou knihu? Hledáte inspiraci pro tvorbu kurzu? Na Andromedia.cz můžete využít desítky dokumentů, metodik, her a dalších materiálů obsažených v databance dalšího vzdělávání!

 

 Pro koho je databanka určena:

-        pro každého, kdo se zabývá problematikou dalšího vzdělávání, tj. pro lektory, manažery a organizátory vzdělávání, vedoucí pracovníky oddělení zabývajících se ve firmách vzděláváním a rozvojem lidí, ale též pro pedagogy či studenty andragogiky.

 

Co databanka obsahuje:

-        vybrané odborné publikace a články v elektronické podobě, kompletní vzdělávací programy, případové studie, testy a další metodické a informační zdroje pro zkvalitnění praxe dalšího vzdělávání.

-        odkazy na další internetové zdroje z oblasti dalšího vzdělávání.

-        interaktivní online andragogický slovník.

Andragogický slovník je doplněnou a rozšířenou elektronickou verzí knihy PhDr. Zdeňka Palána, Ph.D. "Lidské zdroje – Výkladový slovník" (Academia, 2002), pokud není u jednotlivých termínů uveden jiný autor či zdroj. Slovník je možné procházet abecedně podle počátečního písmene termínu (viz nabídku abecedy) nebo zadáním hledaného výrazu do vyhledávacího pole. V současnosti obsahuje 649 publikovaných termínů.

 

Jak se vytváří obsah:

Koncepce vychází z principu vzájemného sdílení informací, tj. každý kdo chce informace z databanky využívat, musí do ní také přispívat. Zaregistrujte se do databanky, vložte alespoň jeden vlastní originální dokument a po jeho schválení expertním týmem AIVD ČR se Vám zpřístupní celý obsah databanky.

 

Jak se stát aktivním uživatelem databanky:

Databanka je technicky řešena tak, aby kdokoli, kdo má v této oblasti co říci, mohl snadno psát, ukládat a odesílat materiály ke zveřejnění. Zaregistrujte se a pro bližší seznámení s funkcemi a ovládáním databanky prostudujte návod.

Databanka je dostupná zde.

Portál provozuje AIVD.

 

 

Staňte se i vy uživatelem a spolutvůrcem prvního českého portálu pro rozvoj profesionální úrovně dalšího vzdělávání!

Vložíte-li do databanky sami svůj dokument, otevře se vám celá databanka s desítkami zajímavých materiálů!

 

Zdroj: http://www.andromedia.cz/

Vložila: Lucie Turzová, září 2019

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27
28
29
30
31
1
2
 
 
 
 
 
 
 
3
4
5
6
7
8
9
 
 
 
 
 
 
 
10
11
12
13
14
15
16
 
 
 
 
 
 
 
17
18
19
20
21
22
23
 
 
 
 
 
 
 
24
25
26
27
28
29
1