Finalistky MISS ACADEMIA ČR 2011 jsou vybrány!

logoSoutěž MISS ACADEMIA ČR 2011 zná své finalistky. Z celkového počtu 320 přihlášených vysokoškolaček se na lednových castinzích konaných v Praze a Brně probojovala desítka nejlepších do finále. Slavnostní galavečer, na němž bude vyhlášená patnáctá MISS ACADEMIA, se uskuteční 29. března 2011 v Kongresovém centru Zlín.
Na castinzích se sešlo celkem osm desítek dívek, na kterých měly všechny za úkol zdolat vědomostně-inteligenční test, rozhovor s porotou a v neposlední řadě promenádu v plavkách. U účastnic soutěže byla posuzována nejen krása, ale především inteligence. „Pokud dívka úspěšně absolvovala vědomostně-inteligenční test, měla velkou šanci poustoupit do finále. Bodové hodnocení testu mělo v konečném součtu největší váhu", uvedl manažer projektu Ondřej Kalvach.
Na pražském semifinále, které se konalo v hotelu Hilton Prague, do poroty usedli manažer projektu MISS ACADEMIA ČR 2011 Ondřej Kalvach, úřadující MISS ACADEMIA ČR 2010 Kateřina Kubačková, vydavatel studentského časopisu Studenta Adam Kožela a partner projektu Kamil Trávník.
Brněnské semifinále hostila Fakulta strojního inženýrství na VUT, kde se v porotě sešli stejně jako v Praze Kateřina Kubačková a Kamil Trávník. Na místo Ondřeje Kalvacha se posadil druhý hlavní manažer projektu Marek Klos. praha semifinaleČtvrtým porotcem se stal projektový manažer studentského časopisu Studenta Petr Kubíček, který osvětlil, co si o projektu myslí: „MISS ACADEMIA se snaží už ze své podstaty dokázat, že krása a inteligence mohou existovat v dokonalé symbióze. brno semifinaleTomuto projektu se dobře daří skloubit dohromady i další aspekty. A tedy to, že se jedná o studentskou akci, která má dobré renomé a je schopna si držet profesionální status."
Po vyhlášení výsledků brněnského semifinále organizátoři soutěže porovnali výsledné body všech dvaceti postupujících a vybrali konečnou desítku. Ta se v březnu utká v boji o titul MISS ACADEMIA ČR 2011.

 

Z pražského semifinále postoupily:

  •  Aneta Dvořáková - České vysoké učení technické v Praze, 21 let, Velvary
  •  Kateřina Kolomazníková - Univerzita Karlova v Praze, 22 let, Praha
  •  Věra Nagyová - České vysoké učení technické v Praze, 22 let, Praha
  •  Šárka Sokolová - Policejní akademie ČR v Praze, 21 let, Praha
  •  Barbara Škodová - Univerzita Karlova v Praze, 22 let, Olomouc
Z brněnského semifinále postoupily:
  •  Markéta Břízová - VŠB v Ostravě, 21 let, Ostrava
  •  Pavlína Kadlecová - Univerzita J. A. Komenského v Praze, 20 let, Podivice u Vyškova
  •  Klára Rouzková - Mendelova univerzita v Brně, 19 let, Modřice u Brna
  •  Veronika Šticová - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, 21 let, Uherský Brod
  •  Nikola Vavříčková - Univerzita Palackého v Olomouci, 20 let, Rosice u Brna

Pro finálovou desítku je na konci měsíce ledna připraveno jedno z úvodních soustředění. „Při víkendovém soustředění na andělsky krásné a po čertech chytré slečny čeká náročný program v podobě natáčení rozhovorů, nafocení materiálů a účasti na navrhování šatů, ve kterých se poté předvedou na slavnostním galavečeru", dodal manažer projektu Marek Klos.

Hledáme miss, která má (s)mysl.

Více informací na www.missacademia.cz a http://www.facebook.com/missacademia.
 
Zdroj: TZ Miss Academia

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
30
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
11
12
 
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
17
18
19
 
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
24
25
26
 
 
 
 
 
 
 
27
28
29
30
31
1
2