Hafstudio - Hra a Fantazie

HaFstudio bylo založeno v roce 1990, se záměrem poskytnout všem duševně čilým bez rozdílu věku prostor, kde mohou rozvíjet svou fantazii...
Naše kurzy a kroužky vedou kvalitní, zkušení pedagogové, kteří jsou zároveň aktivními umělci.

HaFstudio pořádá kurzy, kroužky, dílny pro všechny generace. Herectví, výtvarné dílny, loutky a animace, komiks, dětské divadlo, angličtina hrou pro děti od 6 do 15 let. dětské divadlo, angličtina hrou pro děti 6 - 15 let. Víkendové workshopy pro děti s rodiči i bez rodičů. Pro nejmenší připravena herna. Herectví, kresba, malba pro dospělé. Zpěv, klavír, kytara, elektrická kytara, baskytara pro všechny.

 

      Hra a fantazie pro nastávající maminky, miminka, batolata, předškoláky

Zpívání pro ještě nenarozené miminka, zpívání pro maminky a miminka, zpívánky pro děti od 2 let. Dopolední školka pro děti od 2 do 5 let.  Hudební hrátky, zpěv, flétnička,

výtvarné, drama hrátky pro děti od 3 let.

 

      Miniškolka Hafík

Nepodařilo se vám dítě umístit do Mateřské školky?
Nechcete, aby vaše dítě pouze někdo hlídal?
Chcete ušetřit peníze za hlídání a ještě poskytnout dítěti kvalitní program? Nabízíme řešení - naší dopolední miniškolku! Je to umělecký a výchovný program pro děti od dvou do šesti let. Vysoce kvalitní program za nízkou cenu! Koncipován je tak, že ho můžou maminky využít jako dopolední školku pro své děti. 

Co vaše děti všechno čeká? 

Výtvarné hrátky, hudební hrátky, divadélko, slovohrátky, tanečky, rytmika, pohybové hry, hudebně rytmické hry, logické hrátky, komunikační hry a spousta další zábavy.

Program se střídá podle rozvrhu a při pěkném počasí se program odehrává na ostrově Žofín.

 

      HaFdivadlo

Dětské divadlo pro všechny nadšence od 10 do 18 let. Jedná se o skutečné divadlo, ve kterém děti pracují nejen jako herci, dramatici, režiséří a výtvarníci, ale ve všech profesích, které se v divadle nachází. Vítáme i hudebně s pohybově šikovné děti. Najde se prostor pro každého tvořivého jedince. Hrajeme klasiky i vlastní tvorbu.

 

      Filmové a televizní herectví

Součástí tohoto kurzu je rozvoj hlasu a artikulace pro obrazovku a film − vokální umístění, kontrola dechu, správná fonetická výslovnost, dialektika, pochopení a aplikace hlasové techniky a hlasová modifikace. Vysvětlení  práce herce před kamerou, jeho spolupráce s jinými herci - kolegy, režiséry a členy natáčecího štábu. Každý se zde naučí základním vztahům a terminologiím, používaným při práci jak před kamerou, tak i běžném životě kolem filmu. Studenti dostanou základy improvizace, dramatu, pohybu... a hlavně radost z tvoření.

 

      Letní herecká dílna – příměstský tábor.

Pro děti od 6 do 15 let.

Kdy: 26. – 30. srpna 2013

Pondělí – pátek, vždy od 9,00 do 18,00.

Kde: HaFstudio, při pěkném počasí budeme v přilehlých parcích (Žofín, Kampa, Petřín….)

Program: Pod vedením herce a režiséra nastudujeme představení, které v závěru týdne veřejně uvedeme pro rodiče a známé.

při pěkném počasí budeme v přilehlých parcích (Žofín, Kampa, Petřín….)

 

Zajištěn je pitný režim, ovoce a zelenina, kterou dodá firma Svět bedýnek. Ostatní stravu si děti nosí vlastní (oběd připraven pro ohřev v mikrovlnné troubě a 2 svačiny).

Při pěkném počasí budeme v přilehlých parcích okolo Národního divadla (Žofín, Kampa, Petřín...), při dešti a chladu se uchýlíme do HaFstudia, kde je naše základna.

Veškeré informace na www.hafstudio.cz
E-mail: haf@hafstudio.cz 

 

Zdroj: TZ studia
Vložila Markéta Šretrová, červen 2013

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
11
12
 
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
17
18
19
 
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
24
25
26
 
 
 
 
 
 
 
27
28
29
30
31
1
2