Víkendovka Stegosaurus v Indii

ICM Lomnice nad Popelkou tě, společně s oddílem Stegosaurus, zve na další víkendovku pro toho, kdo je starší patnácti let a mladší dvaceti, která se bude konat na naší táborové osadě U Starého mlýna u Prorubek. Tentokráte to bude

Stegosaurus v Indii.

Čeká vás víkendovka plná her na naší táborové osadě. A jako vždy půjde hlavně o neopakovatelné zážitky s partou skvělých kamarádů a kamarádek.

Můžeš si sebou vzít i někoho dalšího, kdo na Prorubkách třeba ještě nebyl, ale svojí povahou mezi nás určitě patří. Upozorňujeme jen, že se jedná o akci s pevným režimem a nikoliv o mejdan s kamarády. Mimo jiné na akci platí zákaz alkoholu a to pro všechny bez výjimky.

Akce se koná na naší osadě s ubytováním ve srubech. Protože ale vlak na osadu nejezdí, sejdeme se v pátek 11.6. na nádraží v Rychnově a to ve 19:57 (odjezd z HK v 19:05). Konec bude na stejném nádraží ve 12:02 v neděli 13.6.2010. Je možné i dohodnout dle možností místo v některém z aut.

Chceš-li se účastnit, zašli do 4.6. vyplněnou přihlášku potvrzenou, pokud jsi mladší 18 let, bezpodmínečně tvými rodiči. Kdo nedá o sobě vědět, nebude mít jídlo. Cena za celou akci včetně jídla je pro členy oddílu PS Kamarádi 120,- Kč, pro ostatní 180,- Kč a platí se přímo na akci. Jízdné na místo a z místa srazu si každý hradí sám.

Sebou si vezmi spacák, šátek, baterku, tužky, zápisníček, oblečení (a to i teplé), dobré nepromokavé boty a kartičku zdravotní pojišťovny.

Všechny případné dotazy ti zodpoví Radar a to buď na telefonu 777 713 140 nebo na e-mailu

jiri-vitek@seznam.cz. Informace o našich předešlých akcích nalezneš na www.pskamaradi.cz v sekci Stegosaurus.

Přihlášku naleznete v příloze článku.

Zdroj: ICM Lomnice nad Popelkou