Letní soutěž s ICM Prostějov

Informační centrum pro mládež Prostějov slaví 18 let a vyhlašuje letní soutěž, která probíhá do 15. září 2019.

Soutěžní kategorie:

1. Najdi narozeninovou placku

Nachystali jsme různé narozeninové placky a ony se nám rozutekly do všech koutů kraje a některé i mnohem dál. Najdeš tu svoji? Podívej se na mapu, kde všude najdeš naše placky. Když najdeš naši placku "Popřej Íčku, pošli …!", najdeš i soutěžní úkol. Na placce totiž najdeš obrázek, který ti prozradí, co máš poslat. Obrázků je vícero a asi ne ze všech ti bude hned na první pohled jasné, co je tvým úkolem. Nápovědou ale může být, že se zadání úkolu rýmuje. Vymysli, jak kreativně splnit úkol a pošli nám výsledek - může to být fotka, video nebo třeba text - kreativitu chceme ocenit. Musí však být jasné, jakou placku jsi našel/a.

Koho a čím oceníme?

 

 

Na konci soutěže:

  • vylosujeme 2 soutěžní příspěvky, jejichž autoři obdrží karetní hru Jak jako jak?
  • vybereme 1 výherce, který získá náš narozeninový dort


2. Ukaž, jak trávíš léto

Trávíš léto u vody, na horách, na festivalu nebo na chalupě? Cestuješ nebo si radši někam zalezeš s knížkou nebo k počítači? Zajímá nás, jak trávíš léto! Pošli nám fotku ze svých prázdninových aktivit. Zkus vymyslet co nejoriginálnější pozdrav - originalitu chceme ocenit!

 

Koho a čím oceníme?

Na konci soutěže:

  • vylosujeme 2 soutěžní příspěvky, jejichž autoři obdrží karetní hru Jak jako jak?
  • vybereme 1 výherce, který získá 2 vstupenky na vstup do virtuální reality Golem VR v Praze


3. Objev Skryté příběhy

Znáš Skryté příběhy? Díky venkovní hře Skryté příběhy poznáš nejen nová zajímavá místa, ale navíc můžeš cestovat v čase a udělat každý výlet neobyčejným dobrodružstvím. Stáhni si zdarma aplikaci do chytrého telefonu s OS Android nebo iOS, vydej se ven za dobrodružstvím a z tohoto dobrodružství nám pošli fotku s historickou postavou, které během hry pomůžeš. Vymysli co nejvtipnější kompozici fotky - vtipnost chceme ocenit!

Koho a čím oceníme?

Na konci soutěže:

  • vylosujeme 2 soutěžní příspěvky, jejichž autoři obdrží karetní hru Jak jako jak?
  • ve spolupráci s partnery soutěže společností Tripeduca s.r.o. a spolkem Skryté příběhy vybereme 1 výherce, který získá powerbanku (4800mAh) s vygravírovaným logem Skrytých příběhů


A to ještě není vše!

Na konci soutěže vylosujeme ze všech došlých soutěžních příspěvků ještě 1 výhercekterý získá poukaz v hodnotě 600 Kč na únikovou hru Fakescape pro sebe a svou třídu / své kamarády.

 

Více informací a zdroj: www.icmprostejov.cz/poprej-icku

Vložila: N. Jogheeová, červenec 2019

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1
2
3
4
5
6
7
 
 
 
 
 
 
 
8
9
10
11
12
13
14
 
 
 
 
 
 
 
15
16
17
18
19
20
21
 
 
 
 
 
 
 
22
23
24
25
26
27
28
 
 
 
 
 
 
 
29
30
1
2
3
4
5