Novinky nakladatelství Portál

V článku najdete novinky z produkce nakladatelství Portál.

Procházka, Jiří W., Smolíková, Klára
Případ ztraceného koně
Tajná dvojka A+B
Artur a Bára (Tajná dvojka) i se psem Šerlokem se ujímá případu zmizelého koně ze strýcovy stáje. Dokážou ho vypátrat dřív, než bude nutné nahlásit zmizení policii? Kdo by mohl mít zájem ukrást mohutného kladrubského vraníka, který hraje ve filmech? Napínavý detektivní příběh s úkoly na konci každé kapitoly, které otestují jejich logické myšlení a také pozornost.

Ukázka z knihy
K tématu doporučujeme také: Ten, kdo jiným jámu kopá , Ztraceni v rudolfínské Praze , Cesta Vikingů


Goulston, Mark
Domluvit se dá s každým
Techniky úspěšné komunikace
Překlad: Latečková, Barbora
Autor předkládá jednoduché, prověřené techniky k odstranění komunikačních bariér. Jejich cílem je navázat konstruktivní dialog se šéfem, zákazníkem, kolegou či rodinným příslušníkem. V knize najdete verbální i neverbální způsoby, jak kohokoli upoutat, a také sedm rychlých metod pro zvládání náročných situací.
Mark Goulston je obchodní poradce, konzultant, řečník a kouč. Působí jako krizový psychiatr a psychiatrii též vyučuje. Školí FBI a policii o způsobech vyjednávání s únosci. Přispívá do různých médií, vystupuje na televizních stanicích a píše blogy. Česky vyšla jeho kniha Nestůj si v cestě.

Ukázka z knihy
K tématu doporučujeme také: Kniha rozhodnutí , Co řeknete, změní váš svět , Nenásilná komunikace

 

 

 

 

 

Zelinková, Olga
Učíme se počítat
Pracovní listy pro prevenci dyskalkulie
Ilustrace: Koubská, Patricie
Pracovní listy pro prevenci dyskalkulie pomáhají předškolním a mladším dětem vstoupit do světa čísel, do vztahů mezi skupinami prvků, učí je porovnávat, odhadovat množství a podobně. Úkoly mají zábavný charakter, který odpovídá potřebám a možnostem dětí.
Doc. PaedDr. Olga Zelinková, CSc., je speciální pedagožka zabývající se především problematikou specifických poruch učení. Je autorkou řady knih, v Portále vyšly Poruchy učení, Dyslexie v předškolním věku?, Pedagogická diagnostika a individuální vzdělávací program, Pomoz mi, abych to dokázal, Mám dyslexii a Dyspraxie.

Ukázka z knihy, K tématu doporučujeme také: Dyspraxie , Poruchy učení , Dyslexie v předškolním věku?


 

Zdroj: www.obchod.portal.cz

Vložila: B.Bieliková, listopad 2018

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
25
26
27
28
29
30
1
 
 
 
 
 
 
 
2
3
4
5
6
7
8
 
 
 
 
 
 
 
9
10
11
12
13
14
15
 
 
 
 
 
 
 
16
17
18
19
20
21
22
 
 
 
 
 
 
 
23
24
25
26
27
28
29
 
 
 
 
 
 
 
30
31
1
2
3
4
5