Centrum kariérového poradenství

Online hodnotová hra Eticia21!

Vyzkoušejte novou online hodnotovou hru Eticia21, která přibližuje zábavnou formou téma životních hodnot. Sestavte si svůj hodnotový žebříček zdarma, získejte svůj hodnotový etikon a objevte své silné hodnotové stránky.

Vyzkoušejte si osobnostní test 16 Personalities

Znáte sami sebe? Vyzkoušejte si osobnostní test zdarma.

Rozhled: tříměsíční mentoringový projekt, který nastartuje Tvou kariéru

Nevíte, kam po střední škole a přemýšlíte, kam na vysokou nebo zda se nevydat jiným směrem? Nejste si jisti, co by vás profesně bavilo nebo jste ten typ člověka, kterého baví víc věcí a nevíte, jak se rozhodnout? Nemáte úplně jasno o své budoucí kariéře? Pak je tu jedinečná příležitost přihlásit se do Rozhledu!

Aplikace „Co umím“ – portfolio důkazů Tvých úspěchů zdarma

Online aplikace určená pro mapování dovedností dětí, která propojuje formální a neformální vzdělávání i rodinu.

Webová aplikace Regio Advisor pro rozvoj talentu a nadání

Přemýšleli jste někdy o svých silných stránkách (nadáních, potenciálech)? Nyní můžete z pohodlí domova na základě profesionálně vedené on-line konzultace nalézt správné uplatnění. Aplikace je vhodná při výběru vhodného studia nebo budoucího profesního zaměření.

Moravskoslezský veletrh středních škol: Středoškolák, Vysokoškolák - PROJOB

Jsi žákem základky a nevíš, jakou SS si vybrat? Veletrh středoškolák ti představí školy, které nabízí Moravskoslezský kraj. Budeš brzy absolventem SŠ a pokukuješ po VŠ či VOŠ? Pak je právě pro tebe určený veletrh Vysokoškolák, na němž se představí vyšší odborné a vysoké školy Moravskoslezského kraje. Nejsi spokojený ve svém zaměstnání a poohlížíš se po novém jobu? Pak by Tě mohl zajímat veletrh PROJOB, který poskytne prostor regionálním firmám nabízejícím pracovní příležitosti.

Přijďte na JOBfest!

Buďte tam, kde jsou lidi – buďte na JOBfestu! Pracovně prezentační veletrh JOBfest dává příležitost prezentovat se a současně nabízí setkání široké veřejnosti se zástupci zajímavých zaměstnavatelů regionu. Jediný veletrh v ČR, který jde přímo za lidmi. V září a říjnu 2019 se můžete těšit na veletrhy v Praze, Plzni a Ostravě!

Kariérní rozvoj začínajících vědců a vědkyň

Přihlaste se do mentoringového programu! Získáte podporu, dostanete cenné rady a navážete přátelství se zkušenějšími mentory a mentorkami, kteří Vám pomohou nastartovat kariéru a uspět v pracovním životě nebo ve studiu.

Diskuse na téma: Ženy, chudoba a migrace

V rámci Noci vědců a vědkyň pořádá NKC – gender a věda diskusi na téma: Ženy, chudoba a migrace. Z plánované diskuse se dozvíte, jak dopadnou klimatické změny na Česko, se zvláštním přihlédnutím k genderovým aspektům. 

EDUCA MYJOB LIBEREC 2019

Přijďte na největší veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí v severních Čechách! Veletrh je určen všem zájemcům o práci, studium a celoživotní vzdělávání v ČR i v zahraničí. Své zastoupení zde budou mít SŠ a VŠ, učiliště, vzdělávací společnosti, firmy hledající nové pracovníky, personální agentury, internetové portály nabízející práci a další specialisté z oblasti pracovního trhu a vzdělávání.

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30
1
2
3
4
5
6
 
 
 
 
 
 
 
7
8
9
10
11
12
13
 
 
 
 
 
 
 
14
15
16
17
18
19
20
 
 
 
 
 
 
 
21
22
23
24
25
26
27
 
 
 
 
 
 
 
28
29
30
31
1
2
3