Evropská dobrovolná služba

Vydejte se za dětmi na EVS do Turecka - přihlášení prodlouženo do konce měsíce února!

Vydejte se za dětmi na EVS do Turecka - přihlášení prodlouženo do konce měsíce února!Máte zájem o práci s dětmi a chuť poznávat Turecko? Tak právě pro ty z vás je zde nabídka EVS na 12 měsíců v Ankaře!

Volné místo na Evropské dobrovolné službě v Srbsku

Volné místo na Evropské dobrovolné službě v SrbskuSdružení dobrovolných aktivit INEX hledá dobrovolníka/dobrovolnici na EDS v Srbsku, která začíná již za měsíc!

Zahraniční programy v nabídce YMCA ČR

Zahraniční programy v nabídce YMCA ČRHlaste se nyní na jarní a letní sezónu do YMCA Lakeside! Minimální doba pobytu 2 měsíce. Přihlášky na ymca@ymca.cz<

Na EVS do Rumunska již od října!

EDSZajímá tě neformální vzdělávání, kreativní aktivity pro děti a mládež a enviromentální výchova? Vyraž již od října na evropskou dobrovolnou službu do rumunské organizace Mirakolix.

EVS v Bratislavě - pomoc lidem bez domova

EVSSlovenská organizace Depaul poskytující služby lidem bez domova v Bratislavě hledá dobrovolníka či dobrovolnici na projekt Evropské dobrovolné služby.

Evropská dobrovolná služba

ilustrační fotoZajímáte se o zahraniční dobrovolnické cesty? Chcete se zorientovat ve všech náležitostech, které jsou s tím spojeny? Chcete vědět, jak Evropská dobrovolná služba funguje? Jaké jsou podmínky přihlášení? Chcete vědět více i o novém programu Erasmus +? Zúčastněte se INFORMAČNÍHO SETKÁNÍ  pro zájemce o EVS!

Vyjeďte do zahraničí s Evropskou dobrovolnou službou!

logo EDSPrvní letošní uzávěrka pro podání projektů je už 1. února!

Příběhy dobrovolníků: Jeden rok dobrovolnictví jako pět let učení?

Zajímá tě dobrovolnictví? Jak funguje Evropská dobrovolná služba? Tak si přečti příběh Barbory Sedláčkové, která se svěřila serveru Dobrovolník.cz.

Dobrodružství Evropské dobrovolné služby

Mladez v akciPříběh Iriny, pětadvacetileté Rusky, která přichází do Prahy v rámci Evropské dobrovolné služby. Irina přibližuje svou zkušenost s prací v nevládní organizaci a popisuje každodenní život v Praze, stejně jako svůj názor na česko-ruské nepřátelství.

Evropská dobrovolná služba - obecné informace

Evropská dobrovolná služba (EDS) umožňuje všem mladým lidem působit až jeden rok jako dobrovolník v zahraniční organizaci. Hostitelskými organizacemi bývají nejčastěji neziskové organizace se zaměřením na sociální oblast, životní prostředí nebo kulturu.

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
30
31
1
2
3
4
 
 
 
 
 
 
 
5
6
7
8
9
10
11
 
 
 
 
 
 
 
12
13
14
15
16
17
18
 
 
 
 
 
 
 
19
20
21
22
23
24
25
 
 
 
 
 
 
 
26
27
28
1
2
3
4