Publikace

Práce v zahraničí, 2. rozšířené vydání

Ke stažení ZDE

Publikace o práci v zahraničí ke stažení

 Chcete pracovat v zahraničí? Přemýšlíte kam na prázdniny? Nevíte na koho se obrátit?

Tak právě pro vás je určena brožura Práce v zahraničí. Publikace je zaměřena zvláště na absolventy středních škol a nabízí ucelený přehled aktuálních možností, které mohou pomoci v rozhodování o další profesní kariéře. Tuto publikaci si můžete osobně vyzvednout Národním informačním centru pro mládež a nebo si ji můžete volně stáhnout ZDE.

 

 

 

 

Brožura o dobrovolnictví ke stažení

 Uvažovali jste někdy o tom, že byste působili jako dobrovolník? Nevíte, jak na to? V tom by vám měla pomoci nová brožura s názvem Dobrovolnictví, kterou vydalo společně Národní informační centrum pro mládež a Eurodesk.

Publikace si klade za cíl představit základní možnosti, jak se zapojit do dobrovolnických aktivit, jak pomoci druhým a zároveň tak získat nové zkušenosti a obohatit sama sebe.

Brožura je rozdělena na dvě části. V první najdete přehled dobrovolnických příležitostí v ČR, druhá část se věnuje dobrovolnickým programům v zahraničí. Brožura vás také seznámí s výhodami, které s sebou dobrovolnická činnost přináší, a nabídne stručný seznam organizací, které se dobrovolnictvím zabývají.

Brožura je k dostání v Národním informačním centru pro mládež na adrese Senovážné náměstí 24, Praha 1. Můžete si ji také stáhnout ve formátu pdf  ZDE.

 

Publikace v NICM

V našem kamenném centru v ulici Na Poříčí 4, Praha 1, najdete různé materiály, příručky, učební texty. Jejich seznam je zde:

 

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
30
31
1
2
3
4
 
 
 
 
 
 
 
5
6
7
8
9
10
11
 
 
 
 
 
 
 
12
13
14
15
16
17
18
 
 
 
 
 
 
 
19
20
21
22
23
24
25
 
 
 
 
 
 
 
26
27
28
1
2
3
4