Odborné stáže

Evropská komise vyhlásila další kolo stáží

Evropská komise vyhlásila další kolo stážíDo 29. ledna 2016 (do 12:00) je možné podávat přihlášky na stáže do Evropské komise. Jako každý rok i letos si mohou tisíce mladých lidí z členských zemí EU zažádat o pětiměsíční stáž nejen v Bruselu.

Dotovaná stáž pro studenty v programu GLEN

INEX-SDA otevřelo výběrové řízení do programu globálního vzdělávání GLEN, jehož součástí je i dotovaná tříměsíční stáž pro studenty, tematicky zaměřená na jednu z oblastí udržitelného byznysu, vzdělávání, ekologie a environmentálního vzdělávání, udržitelného zemědělství, kultury a médií/filmu/fotografie.

Stáž v bruselském Goethe Institutu

stážUmíte dobře anglicky a zajímá vás kultura evropských vnějších vztahů? Vydejte se na podzim na pětiměsíční stáž do Bruselu!

Pracovní stáže pro překladatele v Evropské komisi

stáže v EUMáš dokončenou vysokou školu a umíš dobře jazyky? Pak neváhej využit nabídky placených stáží pro překladatele v Evropské komisi.

Placené stáže v Radě EU

stáže v EUJsi čerstvý absolvent VŠ a zajímá tě, jak to chodí v evropských institucích? Pak neváhej využít možností placených stáží v Radě EU. Žádost je potřeba zaslat do konce srpna.

Evropský parlament umožňuje stáže!

ilustrační fotoJste hrdou součástí Evropské unie? Chcete podpořit své evropanství?

Evropský parlament nabízí stáže v Evropském sekretariátu, které mají přispět v orientaci účastníků ve fungování institucí EU a zlepšit jejich pracovní dovednosti. Nejbližší termín pro přihlašování je už 1.února.

Zahraniční stáže - zkušenosti, zážitky i uplatnění

stážeNa dnešním doslova přeplněném pracovním trhu není lehké zaujmout a být výjimečný. Můžete mít charisma i perfektní motivaci. Konkurence je však početná a nelze se spoléhat jen na hezký úsměv a příjemné vystupování.

Odborné stáže při studiu

Absolventi vysokých škol jsou často na trhu práce znevýhodněni. Chybí jim odpracovaná léta praxe. Pro vedení podniku nejsou přitažliví, protože se v mnohém musí zaučit. Není to totiž tak, že čerstvý vysokoškolák je plný praktických dovedností. Spíš má hlavu plnou teorie, kterou neumí pro práci využít.

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
30
31
1
2
3
4
 
 
 
 
 
 
 
5
6
7
8
9
10
11
 
 
 
 
 
 
 
12
13
14
15
16
17
18
 
 
 
 
 
 
 
19
20
21
22
23
24
25
 
 
 
 
 
 
 
26
27
28
1
2
3
4