Jazykové kurzy v zahraničí

Jazykový pobyt na Maltě s letenkou zdarma!

jazykový pobytChcete si užít skvělou dovolenou a při tom se zdokonalit v angličtině? Pak využijte jedinečné nabídky společnosti Student Agency a rezervujte si jazykový pobyt na Maltě s letenkou zdarma.

Poslední volná místa na jazykových kurzech v zahraničí

poslední volná místa na jazykových kurzech v zahraničíJe ti 13 - 16 let a chceš se učit cizí jazyk i o prázdninách? Neváhej a přihlas se na letní jazykové kurzy s EF Education First!

Na prázdninových kurzech je výuka spojená se spoustou zábavy. Čekají tě nejrůznější volnočasové aktivity, sportovní hry, výlety a exkurze. Cizí jazyk budeš procvičovat každý den a zároveň poznáš nové kamarády z celého světa.

Jak si vybrat jazykový kurz v zahraničí?

Pomalu se blíží letní prázdniny a tak možná i vy uvažujete o letním jazykovém kurzu v zahraničí. Nabídka agentur a jazykových škol je velmi široká a není snadné se v tom zorientovat. Přinášíme vám proto několik tipů, podle čeho jazykový kurz vybírat.

Pojeď na Maltu!!!

ilustrační fotoLákavá soutěž! Zpozornětě!!! Vyhrajte týden na Maltě pro dvě osoby! Chceš poznat Sv. Julians?

Malta - studium angličtiny

ilustrační fotoAngličtina je dnes jistě nezbytností. Nejlepší školou je osobní zkušenost a setkání s jazykem mimo domácí půdu. A co teprve studium prohřáté sluncem a okořeněné zábavou? Jednou z nejoblíbenějších destinací pro studium angličtiny v zahraničí je MALTA!

Jak vybrat ideální jazykový kurz v zahraničí?

Oblíbenost zahraniční dovolené spojené s výukou jazyka stále stoupá. Jak ale vybrat ideální jazykový kurz přímo pro vás?

Proč studovat a pracovat v zahraničí?

Řada nadaných mladých lidí, mnohdy absolventů vysokých škol sní svůj sen o tom, jak jednou bude budovat úspěšnou kariéru v nadnárodní firmě, přijde s neotřelým způsobem podnikání či založí nějaký originální start-up.

Jazykový kurz - agentury

Do zahraničí se můžete dostat i jako student jazykového kurzu. Nabízí se vám možnost vyjet na týden i na rok. Podle vašich požadavků, potřeb a finančních možností. Počítejte s tím, že většinou budete potřebovat pomoc agentury. Abecední seznam uvádíme dále. Je jich skutečně mnoho, takže nezůstávejte jen u jedné. Projděte si nabídku více z nich. Dost často se liší.

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
4
5
6
7
8
9
10
 
 
 
 
 
 
 
11
12
13
14
15
16
17
 
 
 
 
 
 
 
18
19
20
21
22
23
24
 
 
 
 
 
 
 
25
26
27
28
29
30
31