POZVÁNKA NA VELKÉ AKCE I MALÉ AKCIČKY V JIHOČESKÉM KRAJI

 holkaVýběr nejzajímavějších akcí na o vánočních a novoročních svátcích - Ćeské Budějovice-Jindřichohradecko-Písecko-Strakonicko-Táborsko*

 

 

České Budějovice

 22.prosince - České Budějovice - od 17.00 hod - náměstí Přemysla Otakara Živý Betlém 2009 -  pantomimické představení  borovanských  betlémářů

25.prosince - České Budějovice - od 17.00 hod DK Metropol

Vánoční koncert Dětského pěveckého sboru Jitřenka

 

Jindřichohradecko

19.prosince - Lodhéřov - Kulturní dům

Vánoční turnaj ve stolním tenisu 

19.prosince Jindřichův Hradec- od 8.00 hod Městská sportovní hala

Turnaj mladších žákyň v házené

19.prosince Jindřichův Hradec- od 16.00 hod Městská sportovní hala

Basketbalová  liga kadetů  Lions Jindřichův Hadec - Zlín

Od 22.prosince - Slavonice - Městské kulturní středisko
Vánoční výstava výtvarných prací žáků slavonických škol

24.prosince - Velký Ratmírov  - od 11.00 hod - koupaliště

Štědrodenní namáčení -  12.ročník

25.prosince - Nová Bystřice - od 9.00 hod  - kuželna
Vánoční koulení -  od 13ti let, dospělí

25.prosince - Suchdol nad Lužnicí - od 10.00 hod Klikovský most

Projížďka Lužnicí - osmikilometrová projížďku  po Lužnici, start u Klikovského mostu

26.prosince - Stará Hlína - od 8.00 hod Kulturní dům

Štěpánský pohár ve stolním tenisu

26.prosince - Suchdol nad Lužnicí - od 8.30 hod sportovní hala

Turnaj v sálové kopané

 27.prosince - Jindřichův Hradec - Městská sportovní hala

Vánoční Jindřicháč -  3.ročník turnaje smíšených deblů ve volejbalu

30. prosince - Rapšach od 10.00 hod - tělocvična

Vánoční pohár - turnaj volejbalových deblů

31.prosince  - Horní Radouň - od 13.00 hod - kopec Za Zedníkovi
Sjezd na čemkoliv - 14.ročník recesistické akce

1.ledna  - Jindřichův Hradec - od 10.00 hod - Masarykovo náměstí

Novoroční vyjížďka - 51.ročník cyklovyjížďky

 

Písecko

23.prosince - Milevsko - od 18.00 hod - kostel sv.Bartoloměje

Vánoční koncert ČESKÁ MŠE VÁNOČNÍ J.J.RYBY

30. prosince - Písek - od 17.00 hod. - Kulturní dům
VELKÝ DĚTSKÝ MAŠKARNÍ SILVESTR aneb Hrajeme si na Silvestra

s Inkou Rybářovou 

Hudebně zábavný program, ve kterém si děti zatančí, zazpívají a zasoutěží, ale také "nanečisto" přivítají nový rok. Na závěr ohňostroj na zahradě Kulturního domu

 

Strakonicko

1.ledna - Řepice - sraz ve 14.00 hod před Obecním úřadem
Pochodem do Nového roku  - na Rovnou - kolem Zbuše, okolo Obrázku  řepickým lesem
2. ledna - Řepice - od 14.00 hod Ratejna
O novoroční vyprošťován - volejbalový turnaj

 

Táborsko

19.prosince - Tábor - od 9.00 hod stadion Kvapilova ulice

RÁJ CUP - 3.ročník turnaje v kopané za účasti 6 týmů

24.prosince Tábor - od 12.00 hod  nádrž Jordán

Štědrovečerní namáčení v Jordánu - otužilci

25.prosince - Dražice - od 8.00 hod KD Dražice

Turnaj ve stolním tenisu pro registrované i neregistrované

26.prosince  - Sudoměřice u Tábora - od 10.00 hod sokolovna

Turnaj ve stolním tenisu pro registrované i neregistrované

27.prosince Tábor - od 9.00 hod Milenium

Táborská věž - 52.ročník turnaje v šachu

31.prosince - Jistebnice - od 10.00 hod

Silvestrovský běh - 27.ročník, Jistebnická koloběžka - 7.ročník

1.leden - Jistebnice - od 11.00 hod rybník Smolík

Novoroční namáčení - 15.ročník

1.leden - Tábor - od 14.00 hod sídliště nad Lužnicí

Novoroční běh - 7.ročník

 

Václav Pavlík

Regionální koordinátor / redaktor

Kraj Jihočeský

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
11
12
 
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
17
18
19
 
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
24
25
26
 
 
 
 
 
 
 
27
28
29
30
31
1
2