PRVNÍ MISS UNIVERZITY KARLOVY BUDOUCÍ FARÁŘKA? PROČ NE!

Historicky první ročník Miss UK již zná své finalistky! Do finále postupuje osm nejlepších dívek z celé univerzity. Právnickou fakultu reprezentují dvě dívky a svoji zástupkyni má i Evangelická teologická fakulta. Vítězka bude vybrána 1.12.2011 při finálovém večeru v klubu Roxy.

V reprezentativních prostorách pražského Hotelu Intercontinental se v sobotu 29.10.2011 uskutečnil první casting Miss UK. Z 38 přihlášených studentek a 1 studenta, jehož účast byla dle jeho slov pouhý vtip, byla vybrána osmička finalistek. Na dívky čekaly tři disciplíny - představení své osobnosti, krátký rozhovor a v neposlední řadě promenáda v plavkách. Porota hodnotila například způsob vyjadřování, pohotovost, celkový projev, vzhled a sex-appeal. „Finalistky byly vybírány podle mnoha kritérií tak, aby vítězka, která z nich vzejde, oslnila nejen celou naši univerzitu, ale také zastínila všechny missky ostatních pražských univerzit," dodává Tomáš Gavlas, pořadatel Miss UK.

Dívky měly různé důvody k účasti. „Jelikož je to první ročník, tak jsem byla zvědavá na to, zda se jedná o klasickou soutěž krásy nebo bude v něčem jiná. Chtěla jsem být prostě u toho", řekla finalistka Lenka Volfová. Do finále se dostala i studentka Přírodovědecké fakulty, která pochází z Moldávie a na UK studuje díky pětiletému grantu.

V porotě usedli včetně organizačního týmu Miss UK i ředitelka Czechoslovak Models Lucie Maliníková, PR manažerka Hotelu Intercontinental Petra Kazdová, předsedkyně Studentské Unie UK Markéta Havelková, král UK 2011 Don Juan 69 alias Honza Šmejkal a Miss Academia 2011 Pavlína Kadlecová.

Volba Miss UK 2011 se odehraje 1.12.2011 v pražském klubu Roxy a chybět nebude módní přehlídka v luxusních šatech, promenáda v plavkách, hudební doprovodný program nebo kickboxové vystoupení. Do té doby finalistky čeká nafocení profilových fotografií, aby mohli fanoušci hlasovat pro Miss UK Internet. Dále se chystá kampaň na Facebooku Miss UK s názvem Vyfoť se s MISSkou!, která bude probíhat během listopadu na domovských fakultách finalistek a umožní jim získat plusové body při hlasování v kategorii Miss UK Sympatie.

Zde jsou jména finalistek a jejich obory:

  1.  Kristýna Sojková, Právnická fakulta
  2. Tatiana Sinenkaia, Fakulta humanitních studií
  3.  Lenka Volfová, Pedagogická fakulta
  4.  Markéta Kořínková, Fakulta sociálních věd
  5.  Olga Granici, Přírodovědecká fakulta
  6.  Elena Jurčová, Evangelická teologická fakulta
  7.  Kateřina Lávičková, Právnická fakulta
  8.  Kateřina Kolomazníková, 2. Lékařská fakulta 

Více informací na webu www.missuk.cz nebo na www.facebook.com/missuk.cz 

Zdroj: TZ Miss UK

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27
28
29
30
31
1
2
 
 
 
 
 
 
 
3
4
5
6
7
8
9
 
 
 
 
 
 
 
10
11
12
13
14
15
16
 
 
 
 
 
 
 
17
18
19
20
21
22
23
 
 
 
 
 
 
 
24
25
26
27
28
29
30