Rozhovor s vítězkou facebookové soutěže "Poznej Íčko"

Čtvrté kolo facebookové soutěže na téma poznávání  Informačních center pro mládež prostřednictví fotografií proběhlo v termínu 18. 6. až 5. 7.2012. Prostory ICM Orlové správně uhodla Tereza Hortová z Vysočan, která nám také zodpověděla na pár zvídavých otázek.

1. Jak jste se dověděla o kampani "Právo na informace právě teď aneb Information Right Now! Young people are asking"?  

Popravdě o vaší anketě jsem se dozvěděla přes internet ,a to na stránkách facebooku. Nikdy předtím jsem o této akci neslyšela, ale musím říct, že mě velice zaujala.

 

2. Znáte Informační centrum pro mládež v Orlové, nebo jste jen tipovala?
Samozřejmě jsem se snažila vyhledat pár základních informací ohledně ICM na internetu. Touto cestou jsem se o Vás dozvěděla základní informace, které jsem pak využila v tipovací soutěži.

 

3.  Navštěvujete nějaké ICM ve vašem okolí? A pokud ano, co vám dává? Jaké informace zde hledáte?                                                                                                                                                            Dosud jsem neměla možnost žádné takové zařízení navštívit, ale pokud se mi v budoucnu taková příležitost naskytne, asi bych neváhala.


4. Znáte web Národního informačního centra pro mládež www.nicm.cz? Co si o něm myslíte?
Párkrát jsem již tuto webovou stránku navštívila, jsou zde zajímavé informace. Hlavně mě zajímají články, co se týká pracovních příležitostí a to jak hledat práci, kam umístit svůj životopis atd. Jsou zde opravdu přínosné informace.

 

5. Co by podle vás mělo mít správné ICM?
Samozřejmě by mělo mít kvalifikovaný personál, který byl dokázal poradit a poskytnout rady všem zákazníkům. A určitě bych doporučila lépe tyto centra propagovat, ne každý ví, že něco takového existuje.

 

6. Jak hledáte informace o studiu, brigádách práci, cestování apod.?                                                                     V dnešní době internetu hledám tyto informace hlavně touto cestou. Kupuji si také odborné časopisy a noviny.

 

Kateřina Mydlářová, červenec 2012

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
30
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
11
12
 
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
17
18
19
 
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
24
25
26
 
 
 
 
 
 
 
27
28
29
30
31
1
2