Erasmus pro mladé podnikatele

Erasmus for Young EntrepreneursZvažujete založení vlastní firmy nebo už jste úspěšný podnikatel? V tom případě může být Erasmus pro mladé podnikatele právě pro vás! Jedná se o nový evropský výměnný program, který umožňuje začínajícím podnikatelům pracovat po dobu až 6 měsíců společně se zkušeným podnikatelem v jeho malém či středním podniku sídlícím v jiné zemi EU.

 

Program Erasmus pro mladé podnikatele (Erasmus for Young Entrepreneurs) usnadňuje mladým začínajícím podnikatelům prostřednictvím stáže v jiném evropském podniku přístup k novým trhům a potenciálním obchodním partnerům. Erasmus pro začínající podnikatelé také zvyšuje propojení mezi obchodníky a umožňuje zkušeným podnikatelům rozvíjet nové obchodní vztahy a zjišťovat více informací o příležitostech v zemích EU.

Kdo se může zapojit?

  • Začínající podnikatelé, kteří plánují založit vlastní podnik nebo ho již  během posledních tří let provozují.

  • Zkušení podnikatelé, kteří vlastní nebo řídí malý nebo střední podnik v EU.

Jak se zapojit?

Začínající i zkušení podnikatelé, kteří se chtějí zúčastnit výměnného podnikatelského programu,by se měli přihlásit prostřednictvím našeho nástroje a vybrat si své kontaktní místo. Kontaktní místo by mělo působit v zemi bydliště podnikatele, protože bude v průběhu celého procesu jeho průvodcem a kontaktním bodem. Podnikatelé, kteří žijí v jedné z několika zemí, kde není kontaktní místo, se mohou registrovat u kontaktního místa v jiné evropské zemi dle vlastního výběru.

Podívejte se prosím na seznam kontaktních míst v rámci programu Erasmus pro mladé podnikatele.

Jakmile bude vaše přihláška schválena, budete se moci podívat v internetovém katalogu na všechny ostatní platné přihlášky a vybrat společně s kontaktním místem vhodné protějšky. 

Potenciálním uchazečům se doporučuje důkladně přečíst registrační příručku (příručka pro nové podnikatele//příručka pro hostitelské podnikatele), v níž najdou informace potřebné před zahájením procesu registrace.

 

Více informací naleznete na http://www.erasmus-entrepreneurs.eu.

 

Vložila: Petra Maříková, březen 2014
Poslední aktualizace: M. Plisková, březen 2017

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1
2
3
4
5
6
7
 
 
 
 
 
 
 
8
9
10
11
12
13
14
 
 
 
 
 
 
 
15
16
17
18
19
20
21
 
 
 
 
 
 
 
22
23
24
25
26
27
28
 
 
 
 
 
 
 
29
30
1
2
3
4
5