Stipendium na Jazykové škole Maltalingua

Anglické stipendium 2018 - 2019

Škola anglického jazyka Maltalingua s velkým potěšením oznamuje nový stipendijní program. Chápeme, že pro mnohé je nemožné cestovat z jejich zemí do naší školy na Maltě. Tímto bychom chtěli poskytnout šanci vybraným studentům, aby se zapojili do našeho stipendijního programu Maltalingua. Naše škola se nachází na dvojjazyčném ostrově Malta, bývalé britské kolonii. Maltalingua je mezinárodně akreditovánaspolečností EAQUALS U.K a je akreditována 11 body špičkové kvality. Mimo jiné jsme také akreditováni ministerstvem školství a nabízíme kurzy Cambridge. 

Každých šest měsíců nabídne Maltalingua, škola angličtiny, stipendium, které zahrnuje kurzy angličtiny pro všechny úrovně, osvědčení v anglickém jazyce a ubytování ve školních apartmánech po dobu dvou týdnů. 

  • Účastník si může vybrat lhůtu pro stipendium ve lhůtě stanovené společností Maltalingua Ltd. a samozřejmě se jedná o oboustrannou domluvu, pokud termín nevyhovuje, vždy rádi najdeme řešení.
  • Nad rámec si musí student zaplatit letenku a stravu – dle vlastní úvahy. Stipendium zahrnuje dva týdny: Standardní anglický kurz, ubytování ve sdílené dvoulůžkovém pokoji školního apartmánu Maltalingua a letištní transfer.
  • Uchazeč, který se chce účastnit soutěže o stipendium, musí být v době podání žádosti starší 18 let.
  • Výherce nebo výherci budou vyhlášeni každých 6 měsíců (první bude vyhlášen v březnu 2019) a společnost Maltalingua Ltd. si vyhrazuje právo rozhodovat pokaždé, kolika osobám bude uděleno stipendium v ​​danou dobu.

Tato příležitost je zpravidla dostupná studentům, absolventům a těm, kteří hledají zaměstnání nebo jsou mezi nimi. Doufáme, že toto stipendium bude příležitostí a pomocí těm, kteří začali s kariérou.  

Chcete-li zažádat o tuto možnost, poprosíme, abyste vyplnili formulář a dali nám vědět, proč máte pocit, že byste byli dobrými kandidáty. Podmínky soutěže jsou specifikovány na tomto odkazu.

 

Vložila: M. Borovská, listopad 2018
Zdroj: www.maltalingua.cz

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27
28
29
30
31
1
2
 
 
 
 
 
 
 
3
4
5
6
7
8
9
 
 
 
 
 
 
 
10
11
12
13
14
15
16
 
 
 
 
 
 
 
17
18
19
20
21
22
23
 
 
 
 
 
 
 
24
25
26
27
28
29
1