Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE

Jsi student nebo absolvent VŠE v Praze? Pak máš jedinečnou příležitost zúčastnit se třídenního veletrhu pracovních příležitostí ŠANCE! Těšit se můžeš na setkání se zástupci firem, můžeš zkonzultovat své CV a LinkedIn profil, vyzkoušet si koučink a mnoho dalšího. Připraven je bohatý doprovodný program a soutěž o hodnotné ceny!

 

Veletrh je založen na osobním kontaktu mezi studenty a zástupci firem. Studenti a absolventi mají možnost se s předstihem seznámit s jednotlivými vystavovateli prostřednictvím jejich online prezentace a mohou se tak rámcově zorientovat v aktuální nabídce jednotlivých společností a ke stánku přicházejí pro bližší informace.

 

Pořadatel:      Rozvojové a poradenské centrum

Pro koho:       pro studenty a absolventy VŠE v Praze

Kdy:               15. října (úterý) - 17. října 2019 (čtvrtek)

Kde:               Atrium Rajské budovy

Adresa:          Vysoká škola ekonomická v Praze

                      Nám. W. Churchilla 1938/4

                      130 67 Praha 3 - Žižkov

Cíl: zprostředkovat osobní kontakt mezi studenty či absolventy VŠE a potencionálními zaměstnavateli, kterých se během 3 dnů představí více než stovka.

 

Proč se zúčastnit?

Získáte přehled o aktuální nabídce pracovních míst a požadavcích zaměstnavatelů z nejrůznějších oborů: bankovnictví, auditu, logistiky, IT, obchodu a mnohých dalších. Některé z nabízených pozic jsou vhodné i pro studenty a mohou pomoci v získání praxe, která je důležitým předpokladem dobrého pracovního uplatnění v budoucnu.

V rámci doprovodného programu si můžete konzultovat s odborníky možnosti podpory podnikání podnikatelského záměru (úterý), zkonzultovat své CV/LinkedIn profil nebo se např. vyfotit na CV/LinkedInprofil (středa) nebo vyzkoušet koučink (čtvrtek).

Celý doprovodný program (zde): Fashion poradenství, Služby vizážistek Douglas, Profi fotografování na CV, Studentské organizace a pracoviště VŠE, Neziskové organizace, Konzultace CV/LinkedIn profilu, Koučink

 

O tom, jak se připravit na veletrh ŠANCE, si můžete přečíst zde.

Můžete si i ZASOUTĚŽIT! Každý den se losuje o hodnotné ceny! (více o soutěži zde)

Plánky veletrhu jsou dostupné zde.


Zdroj: sance.vse.cz

Vložila: Lucie Turzová, srpen 2019

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
30
31
1
2
3
4
 
 
 
 
 
 
 
5
6
7
8
9
10
11
 
 
 
 
 
 
 
12
13
14
15
16
17
18
 
 
 
 
 
 
 
19
20
21
22
23
24
25
 
 
 
 
 
 
 
26
27
28
29
30
31
1