Zima plná slev s mezinárodními průkazy.

lyžařKonečně to okolo nás začíná vypadat, že roční období zvané Zima  nastává. A i když v nižších polohách zřejmě  vláda paní Zimy nebude dlouhá, v polohách vyšších leckdo jásá, že už konečně „je to tady". A toto pro někoho období nevlídné  je na druhé straně  oblíbené žáky a studenty. Jednoduše a prostě ke konci roku je  více volných dní, než je obvyklé a považte, zimní prázdniny jsou na dosah.

A tak jako každý rok je v tomto období aktuální nabídka slev  pro zimní sporty na horách pro držitele mezinárodních slevových karet . Kterých?

 

Mezinárodního průkazu studenta ISIC, Mezinárodního průkazu učitele ITIC, Mezinárodního průkazu mládežníka  ALIVE, Karty mládeže EURO<26.

Za několik málo dnů skončí platnost mezinárodních slevových karet  ISIC pro studenty a ITIC  pro učitele. Nelekejte se - jen pro ty, kteří si tyto karty nepořídili po 1.září 2009. Proč? Platnost těchto průkazů je dána na 16 měsíců, vždy od začátku září do konce prosince následujícího roku. Karta mládežníka ALIVE  je  platná jeden kalendářní rok od data vydání, Karta mládeže EURO<26 také jeden rok + 1 až 31 dnů od data vydání.

Proč jsou mezinárodní slevové karty výhodné? Držitelé průkazů ISIC, ITIC a ALIVE mají možnost získat celkově více než 1.900 slev v tuzemsku a více než 42.000 slev ve 124 zemích světa.  V těchto dnech spatřil světlo světa katalog  ZIMA PLNÁ SLEV, který představuje  více než 18 lyžařských středisek  v tuzemsku  se slevami  ve výši až 30% pro držitele těchto karet. Nechybí ani krátký přehled slev v zahraničních lyžařských střediscích.

Zaujaly Vás tyto informace, jste milovníci lyžování a nemáte slevovou kartu? Není nic lehčího, než si ji pořídit. Potřebujete k tomu finanční hotovost ve výši 350,-Kč, 1 fotografii pasového formátu a vyplněnou žádost.

A za pět minut je při osobní návštěvě prodejního místa v Informačním centru pro mládež hotovo.

Ve kterých  Informačních centrech pro mládež působí prodejní místa těchto mezinárodních průkazů?

Jihočeský kraj - Informační centrum  pro mládež Tábor- ISIC, ITIC, Alive

Hlavní město Praha - Národní informační centrum pro mládež - ISIC, ITIC, Alive

Středočeský kraj - Informační centrum pro mládež Mladá Boleslav - ISIC, ITIC, Alive

Ústecký kraj - Informační centrum pro mládež Litoměřice - ISIC, Alive

Kraj Vysočina - Informační centrum  pro mládež Jihlava a Pelhřimov - ISIC, ITIC, Alive

Zlínský kraj - Informační centrum pro mládež Uherské Hradiště a  Uherský Brod - ISIC, ITIC, Alive

Kompletní informace o těchto mezinárodních průkazech naleznete  na  www.istc.org, www.alive.cz, www.isic.cz, www.chytrepalice.cz

Snad jen ještě jedna poznámka  pro ty, kteří disponují různými studentskými konty u různých bank - pokud to nevíte jistě, mrkněte očkem do smluv jaké benefity Vám jsou při této příležitosti nabízeny. Zpravidla je to buď plná či částečná úhrada nákladu spojených s pořízením průkazu.

A máme tu ještě Kartu mládeže EURO<26 - mezinárodní identifikační průkaz pro mladé. Mohou ji získat všichni mladí lidé ve věku 10-30 let, tedy nejen studenti. Pro ty je zde speciálně Studentská Karta mládeže EURO<26 od 10 do 30 let. Celkem je držitelům karty ve 35 evropských zemích k dispozici přes 100.000 slev, v České republice asi 1200. K vystavení Karty mládeže EURO<26 u libovolného prodejce potřebujete 1 fotografii pasového formátu, občanský průkaz nebo pas (doklad prokazující Váš věk) a 200 Kč.

Seznam prodejních míst a více informací o této kartě naleznete na  www.euro26.cz

Václav Pavlík

Regionální koordinátor / redaktor

Kraj Jihočeský

 

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
11
12
 
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
17
18
19
 
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
24
25
26
 
 
 
 
 
 
 
27
28
29
30
31
1
2