Zvolte správnou cestu pro vaši budoucnost!

gaudeamusPokud jste studentem třetího nebo čtvrtého ročníku střední školy, je právě teď ten pravý čas začít řešit svoji budoucnost. Určitě už jste si sami, nebo vaši rodiče minimálně jednou položili otázku: Kam po maturitě? Co budu dělat po skončení střední školy? Jaká škola nebo obor je pro mě nejvhodnější? Jedinečnou příležitost získat odpovědi na všechny vaše otázky, máte na Veletrhu pomaturitního vzdělávání Gaudeamus v Brně. Věřte, že má opravdu smysl se těmito otázkami zabývat. Na vaší budoucnosti vám přece záleží, stojí vám za to se nad ní chvíli zamyslet a věnovat trochu času hledání nejlepších možností dalšího studia!

Existují i jiné možnosti, můžete sednout k internetu a hledat, a hledat, a hledat... Víte ale co máte hledat? Kde to máte hledat? Můžete si být jistí, že neminete právě tu správnou studijní příležitost?
Víte, kolik tím hledáním strávíte času? Návštěva veletrhu Gaudeamus je rychlejší a mnohem efektivnější cesta k získání všech potřebných informací!

gaudeamus Co to vlastně Gaudeamus je a kdy se koná? Gaudeamus je letos již osmnáctým ročníkem tradičního veletrhu pomaturitního vzdělávání. Veletrh se bude konat na brněnském výstavišti v pavilonu F ve dnech 1. - 4. Listopadu 2011, vždy od 8 do 16 hodin, v pátek pak od 8 do 14 hodin. Na veletrhu vás bude čekat drtivá většina Českých univerzit a vysokých škol, jak státních tak i soukromých, velké množství vyšších odborných a jazykových škol a mnoho dalších vzdělávacích institucí. Budou se zde také prezentovat prestižní zahraniční univerzity z téměř všech zemí EU a celého světa.

Gaudeamus není jen strohou akcí suše prezentující tisíce studijních oborů a stovky škol. gaudeamusJe to akce pořádaná mladými lidmi pro mladé lidi! Informace jsou podávány srozumitelnou a atraktivní formou. Setkáte se zde se studenty, kteří vám rádi představí školu z vlastní zkušenosti, ne pouze informace z letáků, můžete se také zúčastnit přednášek, kde získáte vyčerpávající informace o studiu a můžete se na cokoliv zeptat. Také na vás čekají atraktivní doprovodné programy, kde uvidíte a budete si moci na vlastní kůži vyzkoušet nejmodernější technologie, přírodní jevy a další zajímavosti, například: závodní formuli, chemické pokusy, zmrzlinu připravenou tekutým dusíkem, záchranu rukojmí vojenskou zásahovou jednotkou, techniky pro záchranu lidského života, módní přehlídku, záchranářské roboty, armádní bojová vozidla, koncert Davida Deyla a mnoho dalších zajímavostí.

Na této akci se nudit rozhodně nebudete!

Na veletrhu je pro každého návštěvníka připraveno:

  • Vyčerpávající nabídka pomaturitního studia vČR, EU a na celém světě
  • Poradenský servis pro výběr vhodného studijního oboru a školy
  • Přednášky vystavujících škol ve dvou přednáškových sálech
  • Doprovodné programy "Věda pro život" a "Pojďme si hrát s technikou"
  • Tištěný a elektronický katalog škol, fakult a studijních oborů
  • Možnost vyhrát zajímavé ceny
  • Koncert Davida Deyla skapelou, módní přehlídka a mnoho dalšího...

 

 Tohle všechno přece stojí za jeden den času a pár korun! Připojte se tedy na www.gaudeamus.cz, zaregistrujte se a získejte dárek navíc! Sledujte také novinky na facebooku "Gaudeamus - veletrh vzdělání". A hlavně: Využijte příležitost, udělejte něco pro svoji budoucnost a přijďte na Gaudeamus v Brně!

 

 

 

Vložila: L. Odvárková, září 2011
Zdroj: TZ veletrhu Gaudeamus Brno 2011

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1
2
3
4
5
6
7
 
 
 
 
 
 
 
8
9
10
11
12
13
14
 
 
 
 
 
 
 
15
16
17
18
19
20
21
 
 
 
 
 
 
 
22
23
24
25
26
27
28
 
 
 
 
 
 
 
29
30
31
1
2
3
4